ریاست فدراسیون والیبال
مدير كل ورزش و جوانان استان كرمان
رئيس هيات واليبال استان

 فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون جهانی والیبال
كنفدراسيون واليبال آسيا
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان

ژانویه 2018

گزارش تصويري از عيادت از آقای پورسلطاني پیشکسوت والیبال استان توسط مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان

گزارش تصويري از عيادت از آقای پورسلطاني پیشکسوت والیبال استان توسط مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان  رياست هيات واليبال استان به همراه هيات همراه ، ضمنا آقای  پور سلطانی از سال١٣٧١الي١٣٧٥دبير هيات واليبال استان بوده اند.

حضور مدیر کل ورزش وجوانان ورئیس هیات والیبال استان در آئین افتتاح مسابقات والیبال بانوان شهرستان زرند

به گزارش  روابط عمومی ورزش وجوانان شهرستان زرند مسابقات والیبال بانوان شهرستان زرند با شرکت ۱۶ تیم از روز ۵ بهمن ماه با حضور مسئولین استانی وشهرستانی آغاز گردید این مسابقات به مدت هفت هفته  در بطور همزمان در دو سالن ورزشی برگزار خواهد شد  
علی اکبر ثابتی پور رئیس هیات والیبال استان ضمن تقدیر از حرکت بسیار ارزشمند هیات  شهرستان زرنددر بخش بانوان  اظهار داشت یکی از اهداف مهم هیات استان کشف استعدادهای برتر در سطح استان و معرفی به فدراسیون است 

ثابتی‌پور: دکتر ضیایی برای نظرات روسای هیات‌ها ارزش قائل شده است

رئیس هیات والیبال استان کرمان گفت: نشست بررسی چالش ها و مشکلات هیات‌های استانی با رئیس فدراسیون والیبال، نشان از این است که دکتر ضیایی برای نظرات هیات ها ارزش قائل می شود.
 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، یکی از برنامه‌های دکتر احمد ضیایی افزایش فعالیت بیشتر هیات‌های استانی در ورزش والیبال است و برای رسیدن به این هدف دیدار و بررسی مشکلات هیات‌های استانی در برنامه کاری رئیس فدراسیون والیبال قرار گرفته است.
 

تجلیل از مهربانو مهری جهانگرد

 هیأت والیبال استان کرمان در اقدامی پسندیده و زیبا ، از پیشکسوت ارزنده ی ورزش استان ، خانم مهری جهانگرد تجلیل به عمل آورد.
 عصر دیروز پنجشنبه ۹۶/۱۰/۲۱ هیات والیبال در تالار بهارستان کرمان ، میزبان  جمعی از مسئولین عالیرتبه استان ، پیشکسوتان ورزش در همه ی رشته ها  و تعدادی از مربیان ، داوران و بازیکنان بود.
 در این مراسم که از ساعت ۱۶:۰۰ آغاز شد از بنر مسابقات ۴ نفره ی بانوان که به نام بانو جهانگرد نامگذاری شده ، رونمایی شد.