ریاست فدراسیون والیبال
مدير كل ورزش و جوانان استان كرمان
رئيس هيات واليبال استان

 فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون جهانی والیبال
كنفدراسيون واليبال آسيا
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان

می 2017

برگزاری مسابقات لیگ برتر باشگاههای استان که با حضور 11تیم

مسابقات لیگ برتر باشگاههای استان که با حضور 11تیم در دو گروه آغاز شده بود روز شنبه 96/2/23 با قهرمانی تیم میثاق رفسنجان در سالن رشیدفرخی کرمان به پایان رسید.
تیمهای مس پاریز و میثاق رفسنجان در دیدار نهایی این دوره از مسابقات ، رقابتی بسیار نزدیک و زیبا را برگزار کردند.در نهایت این دیدار تماشایی را میثاق رفسنجان با نتیجه 3-2 به سود خود به پایان رساند و قهرمان رقابت های لیگ مردان سال 1396 نام گرفت.
در دیدار رده بندی تیمهای نویدپسته سیرجان و مس شهربابک به مصاف یکدیگر رفتند و و در نهایت تیم نوید پسته سیرجان با نتیجه 3-1 حریف خود را شکست داد و به مقام سوم رسید

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه هیات والیبال استان کرمان

مجمع عمومی عادی سالیانه هیات والیبال استان کرمان روز جمعه 22اردیبهشت ماه از ساعت 15 در سالن اجلاس دانشگاه ازاد برگزار گردیده است.

مجمع با حضور جناب اقای پورحسن رییس  محترم سازمان لیگ فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران و جناب اقای دکتر امیری خراسانی مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمان،روسا هیات های ورزشی شهرستان های استان ، اعضا هیات والیبال وجمعی از پیشکسوتان در کرمان برگزار شد.

برگزاری همایش بزرگ والیبال بانوان کرمان

همایش بزرگ والیبال بانوان کرمان روز جمعه 96/2/22 با حضور بیش از 300 بانوی ورزشکار، داور، مربی و حامیان این رشته از ساعت 10 صبح در تالار باغ بهرامی کرمان برگزار گردید.
در این مراسم که با حضور جناب آقای منوچهر پورحسن رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال؛ برگزار شد ، آقای علی اکبر ثابتی پور رئیس هیات والیبال استان کرمان ؛ ضمن خیر مقدم به مدعوین گوشه ای از فعالیتهای بانوان را تشریح کرد.