ریاست فدراسیون والیبال
مدير كل ورزش و جوانان استان كرمان
رئيس هيات واليبال استان

 فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون جهانی والیبال
كنفدراسيون واليبال آسيا
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان

فوریه 2017

تیم کرمان، بااقتدار قهرمان مسابقات والیبال پیشکسوتان استان کرمان، جام شهدای آتش نشانی شد.

ثابتی پور رئیس هیات والیبال استان کرمان گفت؛تیم والیبال کرمان، با اقتدار قهرمان مسابقات والیبال پیشکسوتان استان کرمان، جام شهدای آتش نشانی شد.
 

به گزارش خبرگزاری سفیرکرمان،علی اکبر ثابتی پور در حاشیه مسابقات والیبال پیشکسوتان استان کرمان جام شهدای آتش نشانی اظهارداشت؛مسابقات والیبال پیشکسوتان استان کرمان جام شهدای آتش نشانی باقهرمانی تیم والیبال کرمان به پایان رسید.

هیات والیبال استان کرمان در بحث زیر ساخت ها واستعداد یابی و ارتقای سطح کمی و کیفی والیبال استان فعالیت بسیار چشم گیری داشته است

دکتر امیری مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان در دیدار با رئیس هیات والیبال استان و اعضای هیات والیبال؛

هیات والیبال استان کرمان در بحث زیر ساخت ها واستعداد یابی و ارتقای سطح کمی و کیفی والیبال استان فعالیت بسیار چشم گیری داشته است که درنوع خود از رئیس هیات واعضا آن جای تقدیروتشکر رادارد و انتظار می رود که رئیس هیات والیبال درادامه هم، با تدابیر ارزشمندخود، به روند روبه رشد والیبال استان ادامه دهد.

 

برگزاری مسابقات قهرمانی والیبال پیشکسوتان استان کرمان با نام جام شهدای آتش نشان

علی اکبر ثابتی پور در گفت و گو با خبرگزاری سفیرکرمان اظهارداشت: یک دوره مسابقات والیبال پیشکسوتان استان کرمان با نام «جام شهدای آتش نشانی» به مناسبت بزرگداشت ۲۲ بهمن و یادوخاطره شهدای آتش نشانی در حادثه پلاسکو در کرمان برگزار می گردد.

وی عنوان کرد:دراین دوره از مسابقات تیم های کرمان، سرچشمه، رفسنجان، رابر، سیرجان، انار، بم، جیرفت در دو گروه به صورت دوره ای بایکدیگر به رقابت می پردازند.

ثابتی پور دررابطه با زمان و مکان مسابقات فوق ابراز کرد:این مسابقات از روز چهارشنبه، چهارم اسفندماه تا روزجمعه ششم اسفندماه در سالن رشیدفرخی کرمان برگزار می گردد.

کلاس داوری درجه 3 آقایان استان کرمان

بمناسبت یوم الله 22بهمن کلاس  داوری درجه 3 آقایان استان کرمان با حضور 25 نفر از کارآموزان داوری در سالن آموزش خانه والیبال رشید فرخی برگزار گردید.
مدرس  آقای علی اکبر ثابتی داور بین المللی 
مدیر کلاس آقای منصور ناظمی داور ملی

 

 

تبریک انتصاب مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان کرمان

آقای دکتر امیر خراسانی
مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان کرمان

با سلام و تحنيت
انتصاب شايسته جنابعالي به عنوان مدير كل ورزش و جوانان استان کرمان را تبريك عرض مي نمايیم و باور داریم که بی گمان حضور شما در اين مسئوليت به عنوان خادمي صديق و ولايتمدار با كوله بار گراني از تجربه ، نويد بخش نشاط و تحرك بيش از پيش خواهد گرديد.

اين انتصاب كه قطعاً نشأت گرفته از توانمنديهاي علمي و مديريتي و كارنامه درخشان حضرتعالي در خدمت رساني بوده را به شما تبريك و تهنيت عرض نموده و از خداوند متعال توفيق روز افزونتان را در تمامي مراحل زندگي مسئلت داريم .

کلاس ارتقا داوری درجه 2 بانوان استان کرمان

بمناسبت یوم الله 22 بهمن کلاس  ارتقا داوری درجه 2  بانوان استان کرمان با حضور 25 داور در سالن آموزش خانه والیبال رشید فرخی  برگزاری میشود.
مدرس  سر کارخانم نرگس افشین داور بین المللی
کمک مدرس سرکار خانم فرحناز محسنی داور ملی
تاریخ برگزاری :  هفتم بهمن ماه لغایت دهم بهمن ماه 
هدف از برگزاری بالا بردن سطح علمی و عملی داوران استان

والیبالیست های بانوان کرمانی سرگروه دوره رفت مسابقات لیگ دسته یک کشورشدند.

رئیس هیات والیبال استان کرمان گفت؛والیبالیست های بانوان بارز کرمان، مقتدرانه سرگروه دوره رفت مسابقات لیگ دسته یک کشورشدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از کرمان،علی اکبر ثابتی پور در حاشیه مسابقات بانوان لیگ دسته یک کشور اظهار داشت:والیبالیست های بانوان بارز کرمان ،مقتدرانه و با سه برد پی در پی، سرگروهی گروه C مسابقات را در دوره رفت از آن خود کردند.