ریاست فدراسیون والیبال
مدير كل ورزش و جوانان استان كرمان
رئيس هيات واليبال استان

 فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران

فدراسیون جهانی والیبال
كنفدراسيون واليبال آسيا
اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان

اوکتوبر 2016

حضور تیم های لاستیک بارز کرمان و گل گهر سیرجان در رقابت های لیگ دسته یک والیبال کشور

مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک مردان ایران از چهارشنبه 12 آبان با حضور 16 تیم آغاز می شود تا دو تیم قهرمان و نایب قهرمان سهمیه حضور در لیگ برتر سال 96 را به دست آورند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، بیست و پنجمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک مردان ایران جام «شهدای منا» از روز چهارشنبه 12 آبان ماه آغاز می شود.
در این دوره از رقابت ها 16 تیم شرکت دارند که در صورت تسویه حساب و دریافت آی دی کارت بازیکنان و کادر فنی در دو گروه زیر با یکدیگر رقابت خواهند کرد:

احمد سرمست از داوران برتر لیگ برتر والیبال کشور

 

احمد سرمست از داوران برتر لیگ برتر والیبال کشور

بازدید علی‌اکبر ثابتی‌پور رئیس هیات والیبال استان کرمان از روند تمرینات تیم والیبال لاستیک بارز برای حضور در مسابقات لیگ والیبال دسته اول باشگاه‌های کشور

علی‌اکبر ثابتی‌پور رئیس هیات والیبال استان کرمان عصر امروز به همراه مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی لاستیک بارز، رئیس هیئت والیبال شهرستان کرمان و جمعی از مسئولان استان از روند تمرینات تیم والیبال لاستیک بارز برای حضور در مسابقات لیگ والیبال دسته اول  باشگاه‌های کشور بازدید کرد.

 

 

 

 

 

رئیس هیئت والیبال کرمان عنوان کردآغاز تمرینات تیم لاستیک بارز کرمان برای حضور در مسابقات لیگ دسته یک

به گزارش خبرگزاری فارس در کرمان، علی‌اکبر ثابتی‌پور عصر امروز به همراه مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی لاستیک بارز، رئیس هیئت والیبال شهرستان کرمان و جمعی از مسئولان استان از روند تمرینات تیم والیبال لاستیک بارز برای حضور در مسابقات لیگ والیبال دسته اول  باشگاه‌های کشور بازدید کرد.

وی اظهار داشت: تمرینات تیم والیبال لاستیک بارز زیر نظر کادر فنی برای حضور در مسابقات لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور آغاز و تا شروع مسابقات ادامه دارد.